Καλλιόπη Βέττα Βουλευτής ΣΥΡΙΖΑ Κοζάνης27 Φεβδιαβάστηκε 1 λεπτά"Ο ΣΥΡΙΖΑ έχει προσφέρει πολλά στη χώρα και είναι εδώ, δίπλα στην κοινωνία, για τις επόμενες μάχες"Έγινε ενημέρωση: 8 ΜαΐΣυνέντευξη της Καλλιόπης Βέττα στην ΕΡΤ 3 και στην εκπομπή ΤΡΙΤΟλογίες για τα αποτελέσματα του 4ου Συνεδρίου του ΣΥΡΙΖΑ και την πολιτική επικαιρότητα.Δείτε το βίντεο της συνέντευξης εδώ:
Συνέντευξη της Καλλιόπης Βέττα στην ΕΡΤ 3 και στην εκπομπή ΤΡΙΤΟλογίες για τα αποτελέσματα του 4ου Συνεδρίου του ΣΥΡΙΖΑ και την πολιτική επικαιρότητα.Δείτε το βίντεο της συνέντευξης εδώ:
"Ο ΣΥΡΙΖΑ-ΠΣ μετά από μια πολύ δύσκολη περίοδο πήγε αρκετά καλά, θα συνεχίσουμε να στηρίζουμε δυναμικά την κοινωνία με πολλές πρωτοβουλίες"
"Ο κ. Μητσοτάκης ήρθε στην Κοζάνη για να μας κοροϊδέψει μπροστά στα μάτια μας αντί να απολογηθεί για την πολιτική του"
"Η κυβέρνηση, είτε εξυπηρετεί μεγάλα συμφέροντα στους τομείς της ενέργειας, της χρηματοδότησης και της τραπεζικής πίστης, είτε έρχεται καθυστερημένα και ατελέσφορα να αντιμετωπίσει τα δικά της λάθη"