Καλλιόπη Βέττα Βουλευτής ΣΥΡΙΖΑ Κοζάνης26 Μαρδιαβάστηκε 1 λεπτά"Ο Τόπος μου"Έγινε ενημέρωση: 3 ΑπρΕπίσκεψη της Καλλιόπης Βέττα στην Ομαδική Φωτογραφική Έκθεση που διοργάνωσε ο Ποντιακός Σύλλογος Πτολεμαΐδας με τη συμμετοχή φωτογραφικών ομάδων από Πτολεμαΐδα, Βέροια και Έδεσσα.
Επίσκεψη της Καλλιόπης Βέττα στην Ομαδική Φωτογραφική Έκθεση που διοργάνωσε ο Ποντιακός Σύλλογος Πτολεμαΐδας με τη συμμετοχή φωτογραφικών ομάδων από Πτολεμαΐδα, Βέροια και Έδεσσα.